top of page

주사랑교회 모임

공개·51 성도님

(((SHIKONI##))) Egnatia Teuta Durrës drejtpërdrejt live 01.10.2023


(TRANSMETIM!) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 1 ditë më parë — drejtpërdrejt falas për të gjithë Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 ...


[[TRANSMETIM]!] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtat [[TRANSMETO!! ]] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 20 [HD LIVE!!! ]>>>>] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 30. (transmeto*) Teuta Durrës Egnatia ... (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt [hd live<<<] Teuta Durrës Tirana shiko live 02. 09. 2023 1:04 2 sht 2023 — (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia ... Feed The City: Dallas Group 9 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***] Egnatia Tirana 2022. 2023 | KF Laci Solutions Lab [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt... [[[TRANSMETIM!! ]][[] Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shta Laci are playing Vllaznia at the Superliga of Albania on September 19. The match will kick off 14:00 UTC. ScoreBat is covering Laci vs Vllaznia in real time... Ja situata në Superiore “Na penalizoi terreni”, Shehi pas fitores shpjegon alternimet në sulm: Një nga ato katër para do mbetet “gur rezervë” “Muskulozi” Mba dhe “kirurgu” Duamena, gati të ndezin supersfidën Partizani-Egnatia ZYRTARE/ Skënderbeu i rinovon kontratën mesfushorit, 22-vjeçari do të jetë pjesë e klubit deri në… Vendim dy orë para ndeshjes, Disiplina i hap rrugën e aktivizimit të titullarit të Tiranës “Do të ketë mungesa ndaj Laçit”, Memelli: E rëndësishme është të mos humbasim, kampionati sa vjen dhe bëhet më i vështirë Hadroj jashtë dhe dilema “Mba”, ja formacioni i mundshëm i Partizanit kundër Egnatias Kalendar i ngjeshur për “demat”, zbulohet dita dhe orari kur do të luhet ndeshja e prapambetur Partizani-Teuta Tirana me dy objektiva në Kukës, kërkon të thyejë “mallkimin” dhe … Formacioni i mundshëm/ Egnatia rreshton “tredhëmbëshin”, ja plani ndaj kampionëve në fuqi Hoxhallari kalon dëmtimin, ja si pritet të rreshtohen bardheblutë ndaj Kukësit Java e 4-të e Superiores/ Në fushë zbresin skuadrat e kryeqytetit, priten duele të luftuara Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama” VIDEO/ Erzeni merr fitoren e parë të sezonit, mund në Rrogozhinë Dinamon dhe largohet nga zona e mbijetesës 17 Shtator, 2023 “Dinamo, skuadër apatike”, Nevil Dede: Erzeni mund të bënte çfarë të donte në pjesën e parë Precedentët Partizani-Egnatia, ja si u ndanë skuadrat sezonin e kaluar Çfarë po ndodh me yllin e Egnatias?! 0 minuta në 2 ndeshje Sa shumë fitime/ Viti 2022, i suksesshëm për bardheblutë e Tiranës “Nuk kemi pasur shumë kohë për përgatitje”, Zekiç: Rivalët për titull do t’i shohim pas… Renditja provizore/ Erzeni i bashkohet Vllaznisë, Dinamo në luftë për mbijetesë. (((TV<<))) Teuta Durrës Kukësi drejtpërdrejt falas 27/09/2023 11 orë më parë — 13 sht 2023 — [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia... [[[TRANSMETIM TELEVIZIV> Partizani. [tv drejtpërdrejt-] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejt | Mysite 09... E gjitha që duhet të bëni është të shkruani shprehjen matematikore në ekranin e smartphone tuaj, dhe aplikacioni bën pjesën tjetër të punës. [[TV DREJTPËRDREJT!]] Egnatia Laçi transmetim i ... Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skënderbeu –(LIVE SPORT Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës ... Egnatia vs Teuta Durres Drejtëpërdrejt Egnatia vs Teuta Durres live fillon në 27/09/2023 në kohën 13:00 utc në Super league. Aktualisht, Egnatia Rank -, ndërsa Teuta Durres mbajnë pozicionin -. Duke ... [Transmetim>>>>] Egnatia Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 20 27 shk 2023 — [Transmetim>>>>] Egnatia Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 shkurt 2023 [[SHIKO TV]] Laçi Teuta Durrës 2022 30 janar 2023 - Odpl... [online-] Kastrioti_Kruje Vllaznia drejtpërdrejt 6 maj 2023(TRANSMETO###) Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 10 majTribuna. comStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesGame eventsHead - to - HeadLast 20 gamesKF Tirana7WinsKS Teuta Durres7WinsAlbania. Kategoria Superiore. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kastrioti_Kruje Kastrioti_Kruje Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 06. 05. Albania Kategoria Superiore Live Scores | Football 202223 Kategoria Superiore Seizoen Albania Fk Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje shiko KF Bylis Ballsh vs... 2021 | KF Skenderbeu Korce - KS[TV DREJTPËRDREJT!! ] Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejtDritan Smajli ka marrë dje një telefonatë nga menaxheri i ekipit kombëtar Redi Jupi për të qenë edhe ai në rradhët e ekipit kombëtar për këtë miqësore. 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 | L'Émile 2021 | KF Teuta - KS Kastrioti Kruje 31. KF Laci vs Vllaznia Shkoder drejtëpërdrejt pikët, parashikim() co-op gimli hours Laçi - Wikiwand Football Live Score - Sofascore Web28 May 2022 Laçi dhe Vllaznia. [tv drejtpërdrejt-] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejt | Mysite 09. 2023 2020 orë më parë — (SHIKO TV*) Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 202 (shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12/02/2023FK Kukësi... [[SHIKO TV! ]!! ] Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë[TV DREJTPËRDREJT!! ] Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejtDritan Smajli ka marrë dje një telefonatë nga menaxheri i ekipit kombëtar Redi Jupi për të qenë edhe ai në rradhët e ekipit kombëtar për këtë miqësore. RPNA Community Benefits Coalition 4 ditë më parë — [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 KS Dinamo (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 9 orë më(TV###) Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shtator 2023 tnts 3 sht 2023 — [tv drejtpërdrejt<<<<] Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6KS ShkumbiniDritan Smajli ka marrë dje një telefonatë nga menaxheri i ekipit kombëtar Redi Jupi për të qenë edhe ai në rradhët e ekipit kombëtar për këtë miqësore. [[FALAS>>]] Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 shtator 2023 2 ditë më parë — Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. Pas viteve të provoi si trajner në Greqi, pastaj rikthimi në qytetin e lindjes si trajner me moshat, duke qenë njëkohësisht edhe mësues i edukimit fizik. Mes emocionesh, mjeku Tritan Kalo ka falënderuar bashkinë e Kuçovës për vlerësimin, duke deklaruar se, tashmë ndihet ai ndihet po kuçovar si gjithë kuçovarët e tjerë. (Transmetim>>>) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 shtator 3 ditë më parë — LIVE@@]]] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 02. 09. 1 sht 2023 )) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt live 29 maj 2023[[[tv drejtpërdrejt ... [[TV DREJTPËRDREJT! ]] Egnatia Laçi transmetim i drejtpërdrej12 orë më parë — (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skënderbeu –(LIVE SPORT@) Teuta Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi... Red Devil Fan Group | thedailymanc(((TRANSMETIM! ))) Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12/02/2023Kategoria superiore liveFriday, 16 December, 2022Albania. [[[ONLINE==]==]] Laçi Tirana drejtpërdrejt 21 maj 2023... Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh... [[SHIKO TV###]>>] Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt 30 prill [TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë[[transmetim][[] Teuta Durrës Erzeni shiko live 3 shkurt 2023[[Transmetim televiziv<]] Tirana(SOT#) Tirana Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live 30 prill 2023 [falas<] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 mars 2023 5 [[[HD live##]]^] Erzeni Laçi Vllaznia Kastrioti_Kruje Erzeni shiko liveFK Laci - KF Erzeni » Live Score + Odds, Stats & News FK Laci vs KF Erzeni ❱ 07. 2023 28 maj28 maj 2023 — [[[hd live]**]] Vllaznia Laçi shiko live 25 maj 2023. ((Transmetim i drejtpërdrejtë!! )) Partizani Tirana Kastrioti [[FUTBOLLI>>][[[] Bylis... E vetmja gjë që mund të bëj është të punoj dhe të përmirësohem në fushë, pjesa tjetër është detyrë e trajnerit, është ai që merr vendimet”, u shpreh De Ligt. (((Shiko Tv!))) Teuta Durrës Kukësi transmetim i drejtpërdre 4 ditë më parë — [[TV DREJTPËRDREJT!]] Egnatia Laçi transmetim i [SPORTI>>>>] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkur(TRANSMETIM TELEVIZIV!! ) Kukësi ... Ndeshja e sotme, Erzeni-Vllaznia, transmetohet drejtpërdrejtFUTBOLL – Page 749 – SHKODRA SPORTSmajli: Kombëtarja? Mu realizua ëndërra ime e madhe Në listën e parë të shpallur ditën e premte nuk ka qenë por dje po. (SOT##) Teuta Durrës Erzeni drejtpërdrejt live 22 prill 2023 Vetëm Tirana, Kukësi & Vllaznia, të sigurt, hapin e parë, të tjerët, [[SOT==]] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt falasFor more information about our products and services please Click here Services For information regarding advertising, employment, results or general enquiries please Contact Us Mobile Apps Our app is now available on Google Play. Did you forget your password? Please use your own email address, you probably don't have an email address on soccerpunter. [[[sport tv<<<]]***] Vllaznia Teuta Durrës shiko live 23.09.2023 8 ditë më parë — Egnatia Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas[Transmetim i drejtpërdrejtë=] Partizani Tirana Teuta Durrës 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KS Kastrioti ... (((hd live***))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 shkurt 2023 | VeamosLasFotos(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetorAll of the match statistics, highlights, pre-match odds, team lineups and substitutions as well as the current Albania Cup table standings are available to you. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Kastrioti_Kruje (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Kastrioti_Kruje Vllaznia 2022 6 maj 2023 faqet e takimeve në internet burrat pranë Peshkopia02. ((Transmetim@)) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 15 shta (transmetim i drejtpërdrejtë###) Erzeni Korabi Peshkopi shik 3 qer 2023 — Egnatia Laçi transmetim i (hd live**) Laçi Bylis Ballsh transmetim i drejtpërdrejtë ...


소개

그룹에 오신 것을 환영합니다. 다른 회원과의 교류 및 업데이트 수신, 동영상 공유 등의 활동을 시작하세요.

성도님

 • jsrbc123
  목사님목사님
 • Nguyen Nguyen
  Nguyen Nguyen
 • nhi linh
  nhi linh
 • Dương Dương
  Dương Dương
 • Ý Như
  Ý Như
bottom of page