top of page

주사랑교회 모임

공개·37 성도님

(((Streamování##))) Pardubice Hradec Králové koukněte se živě 1 října 2023

před 8 dny — @]((]] Plzeň Pardubice živě 24/09/2023 28.11.2014 od 17:30 HC Škoda Plzeň - HC Pardubice live ... [ŽIVÝ PŘENOS==] Hradec Králové Sigma Olomouc on- ...

[[[SLEDOVAT ŽIVĚ>]+++]] Příbram Pardubice koukněte se 1. 6. 2023 — 2023 na iVysíláníStopáž107 minutSK Dynamo České Budějovice - FC Zbrojovka BrnoMOL[Žít-] Pardubice Hradec Králové přenos živý 22 dubna 2023 ... (ŽIVÝ PŘENOS!) Hodonín Vyškov koukněte se živě 9 srpna 8. 8. 2023 — dubna 2023 (Živá TV<<) Brno Pardubice koukněte se živě 16 dubna 2023D 2023 - Stepik(Sport) Hradec Králové Táborsko přenos živě 8 července ... 20:00' První třetina skončila. 19:49' Také Vítkovice právě využily přesilovou hru a dotahují se 11 vteřin před sirénou na dostřel svému soupeři! Dominik Lakatoš napálil první ránu do bránícího Janka, při druhém pokusu však narýsoval krásnou střílenou nahrávku na MARKA KALUSE. Ten byl na hraně brankoviště nepříjemně atakován Blainem, i tak ale udržel hokejku na ledě a usměrnil puk za gólmanův beton – 2:1. Asistence: Dominik Lakatoš, Juraj Mikuš. 19:39' Dominik Lakatoš napřáhl na modré a narýsoval prudkou ránu, kterou lapil Matěj Machovský do náručí. 19:29' Kevin Klíma si odpyká dvě minuty za hákování, Vítkovičtí se totiž dostali do nebezpečného postavení před Machovským a kotouč nakonec proletěl nad horní tyčí. 34:58' Dominik Lakatoš hned sebral puk a jel dopředu v situaci jeden na jednoho, to hradecká obrana zvládla. 34:54' Chvíli hrál Hradec v ponechané výhodě, teď už to ale bude klasická přesilovka. Lukáš Kovář bude pykat u trestoměřičů za držení. 34:34' Roberts Bukarts zametl po ledě puk k levé tyči, tam byl Machovského beton. 34:04' Vysokým obloučkem se dostal kotouč do středního pásma a Ostravané ho nedokázali vyklidit včas, píská se jim tak ofsajd. A přichází řada na další komerční přestávku. FK Pardubice - FC Hradec Králové - Fotbal | Česká televize130 minut Obsah díluFORTUNA: NÁRODNÍ LIGAVyrobeno 2020Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž105 minutDalší dílFK Pardubice - FC Hradec KrálovéPřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutSK Líšeň - AC Sparta PrahaZkrácená repríza27. 9. 2023 na ČT sportStopáž111 minutFC Vysočina Jihlava - FC Hradec KrálovéMOL Cup27. 2023 na iVysíláníStopáž123 minutSK Líšeň 2019 - AC Sparta PrahaMOL Cup27. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFC Silon Táborsko - FK PříbramFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA22. ((proud===)) Plzeň Hradec Králové koukněte se živě 30 30. 7. 2023 — [[ŽIVÝ SPORT! ]''''] Brno Dynamo ČB přenos 26 dubna 2023 [sportovní tv<] Bohemians Pardubice koukněte se živě 12[SLEDUJTE ONLINE>>>] ... Přerušuje se tak i v situaci, kdy hostujícímu brankáři puk okamžitě vypadl z výstroje zpět do hry. 36:04' Pokus McCormacka se otřel o bránící hokejku a vyletěl do ochranné sítě, vhazování proběhne po Stezkově levačce. 35:20' Závar před Stezkou Ostravští nepovolili a odpálili puk daleko až Matěji Machovskému. Perret vyfasoval dvouminutový trest. 59:35' Vítkovice zamířily do útoku, ale Hradec rychle převzal kotouč a zamířil s pukem ven. 59:14' Vhazuje se ve středovém kruhu a Aleš Stezka se vrátil do brány, zbývá 46 vteřin ze třetí části. Hradec právě vstřelil branku! Východočeši se velmi výrazně přiblížili k vítězství, RADOVAN PAVLÍK totiž ukázal své rychlé nohy, přebruslil protihráče a i díky pěknému obloučku od Janka zavezl puk až přímo do odkryté klece – 4:2! Asistence: Bohumil Jank, Oliver Okuliar. 58:57' Ostravané se dostali po vhazování do útoku, Hradec se zase musí bránit. 58:49' Nyní to byly pro hradecké fanoušky infarktové momenty! Dvě rány z mezikruží totiž krátce po sobě vyrážel Machovský a ještě se musel bleskově přesunout k levé tyči, kde dorážel Dominik Lakatoš. 58:25' Hradci se povedlo získat za bránou puk a po mantinelu ho vyhodit, Vítkovice začínají znovu od své brány. com | online přenosy sportovních utkání, závodů a Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Liberec – Teplice 0:0. 15:00, před zápasem (). live na Tipsport: 1. 75 - 2023 — 2023 cz FK Teplice fotbal online přenos - Liga OnlineFK Teplice online Zde můžete Bohemians porazili Pardubice Fotbalisté Slovácka nestačili(SLEDOVAT ŽIVĚ<<<) Karviná Teplice koukněte se 16 září 2023 před 8 hodinami — Je to jedna z mála zbraní, kterou nás soupeři v lize mohou přelstít. [ŽIVÝ PŘENOS TV*] Teplice Varnsdorf on-line přenosu 15 5. [[[PROUD]]] Pardubice Hradec Králové koukněte se živě 1 říjn před 4 hodinami — Po otevření odkazu opouštíte web live-skore. (((ŽIVÁ TV-))) Pardubice Hradec Králové koukněte se živě 22Odešlo sedm hráčů a přišel zatím jen ... 21:05' Petr Chlán se otáčel mezi kruhy a na dorážku byl ještě připraven jeden z jeho spoluhráčů, domácí brankář si situaci pohlídal. 20' Lakatoš trefil těsně před pauzou Kalusovu hokejku, 2:1 20:30' Vítkovická střela skončila mimo bránu, vhazovat se bude po levici Matěje Machovského. 20:01' Začala druhá třetina. Ledaři ještě opravovali rychle menší defekt v ledu, ale už se bude moci začít hrát. Další třetina začne přibližně v 18:00. Střely na branku v 1. (Živý přenos TV**) Kodaň Sparta koukněte se živě 8 srpna 6. 8. 2023 — AC Sparta Praha - FK Pardubice, přímý přenos, live 2023 od 16:00 Kde: Lokotrans Aréna, [ŽIVÝ SPORT=] Brno Hradec Králové koukněte seczDalší ... 48:25' A hra Mountfieldu trochu připomíná fotbal i nadále, protože Ridera opět chytla útočnou slinu a Hradečtí se nyní brání ze všech sil. 48:00' A Vítkovice brzy zahrozily znovu, střelu po ledě ovšem efektně i efektivně zablokoval bruslí Patrik Miškář, který předvedl parádní skluz na bok. 47:40' Richard Jarůšek střílel z osy hřiště, kotouč se však rychle odrazil zpět do hry. 47:04' Lvi protečovali touš do útočné třetiny a odešli na střídačku, krátce nato začíná komerční přestávka. 46:24' Průniková přihrávka poslala do akce jeden na jednoho Jordanna Perreta, tomu ovšem nevyšla klička a kousek za modrou tak ztratil puk. 45:42' Graeme McCormack se ocitl sám na levém kruhu, jenže než si připravil střelu, Stezka se přesunul. 18' Druhý gól v přesilovce přidal McCormack, 2:0 18:46' Střela Jérémieho Blaina byla zablokována prvním bránícím hokejistou, z následného útoku hostů nevzešlo nic nebezpečného. 17:52' Druhá hradecká přesilovka = druhá hradecká branka! Domácí nabrali rychlost ve středním pásmu a Christophe Lalancette vystřelil zleva. Puk se odrazil příhodně na hůl dojíždějícího GRAEMEHO McCORMACKA, který nastavil svou hokejku a umístil hrací předmět do odkryté části svatyně, brankář prakticky neměl šanci se přemístit – 2:0. Asistence: Christophe Lalancette, Ethan Werek. 17:32' A nyní se hosté dostali k černé pryži, kterou okamžitě dostali přes všechny čáry a odjeli střídat. 42:16' Další zákrok Stezky a rozmíška po jeho pravé ruce, rychle ovšem skončila a na žádné pěsti nedošlo. 42:06' Na druhé straně zasáhl také Aleš Stezka, jenž se posléze poroučel k ledu, když do něj narazila dvojice bojujících hráčů. 41:53' A teď už musel Matěj Machovský zasáhnout, puk letící z osy ukryl v náručí. 41:16' Začalo se opatrně, je vidět, že ani jeden z týmů nechce odkrýt obranu víc, než by bylo ve třetí části zdrávo. 40:47' Petr Fridrich nechal při útoku puk za sebou, ke střele se tak nedostal a Machovský zůstal jen v pohotovosti. 40:10' Bohumil Jank rozehrál o plexisklo a kotouč v letu trefil jednoho z hradeckých do helmy, kotouče se poté ujaly Vítkovice. 40:01' Začala třetí třetina. 7. 2023FC HRADEC KRÁLOVÉ 2 - 1 - 4 10: 11 12. FC PARDUBICE 13. [SPORTOVNÍ TV>>>] Liberec Teplice koukněte se 23 září před 50 minutami — [[ŽIVÁ TV==]] Jablonec Liberec koukněte se živě 17 září 2023 před 6 dny — (ŽIVÝ PŘENOS-) Teplice B. Bystrica koukněte se živě 8 Vindheimův nepříjemný centr odvracel hlavou Vondrášek, za ním už číhal připravený Frýdek. 60. Nadějnou akci Teplic ukončila tristní práce Řezníčka, jehož přihrávka letěla přímo na kopačky "rudých". 46. Feed The City: Dallas Group před 6 dny — [ŽIVÝ PŘENOS>>>]]!!] Plzeň Pardubice koukněte se 24.09.2023 Fortuna liga: Sparta Praha vs. Viktoria Plzeň v livestreamuHegr, 15. (((streamování))) Pardubice Příbram koukněte se živě 14 14. 1. 2023 — eu Her finner du medlemsprofilen til [ŽÍT===] Jablonec Brno koukněte se 2 října FC Zbrojovka Brno FK Pardubice FC Hradec Králové SKPlánování ... 17:01' Hradec operuje v útočné třetině, Vítkovicím se však daří blokovat klíčové křižné nahrávky. 16:41' Kevin Klíma mířil zleva k bližší tyči, to gólman Ridery přečetl a přemístil se na správné místo včas. 16:19' Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera: Mário Grman – 2 min., podrážení. Oliver Okuliar mohl právě přidat druhou branku, protože se ocitl úplně sám před Stezkou! V zakončení byl ovšem faulován a nemohl tak přesněji zamířit, vybojoval pro svůj tým alespoň přesilovku. 15:56' Jakub Stehlík spolu se spoluhráči přečíslil Hradecké a překvapil Machovského střelou z osy, domácí brankář ji vyrazil před sebe. A musel potom hodně dávat pozor, protože u pravého betonu se snažili hosté docpat kotouč do klece z dorážky! Vše nakonec skončilo vychýlením brány z její obvyklé pozice. 15:22' Na druhé straně se střela Christopha Lalancetta vznesla jenom do ochranné sítě, vhazovat se bude po Stezkově pravici. [[TELEVIZE###]] Pardubice Hradec koukněte se 1 října 2023 Bi před 3 minutami — [Živý přenos] Pardubice Hradec Králové koukněte se živě 01/1 před 4 hodinami — [Živý přenos] Pardubice Hradec Králové koukněte se živě 01/10 ... (ŽIVÝ SPORT>>>>) Teplice Pardubice koukněte se 02.09. 2. 9. 2023 — kolo, FORTUNA:LIGA FC Hradec Králové 07. [[fotbal=]] Teplice Pardubice přenos živě 02/09/2023 Sledujt před 3 hodinami — [Živý přenos TV] ... (((SPORTOVNÍ TV!!))) Děčín Opava Přímý přenos 2 června (((VOLNÝ, UVOLNIT*))) Pardubice Nymburk koukněte se živě 25Má schopnost říkat Více na18:30 Pardubice Hradec Králové 71:65 28. [[[STREAMOVÁNÍ>>>]]] Brno ...