top of page

주사랑교회 모임

공개·49 성도님

[TIEŠRAIDE@@@] Tukums Valmiera 1 oktobris 2023

FK Tukums 2000 Valmiera FC текущий результат (а также онлайн видео*) стартует 1 окт. 2023 г. в 13:00 время UTC в Virsliga, Latvia.

Fk Tukums 2000 / TSS vs Valmiera FC | Facebook - Facebook 5:51Kā patika spēle pret Valmiera FC ?? Skaties spēles spilgtākās epizodes, paldies Sportacentrs.com.Facebook · FK Tukums 2000 · 2020. gada 7. aug. Teritoriālais pārsvars bija mājinieku pusē, taču līdz pat mača beigām vārtus gūt "Riga" futbolistiem neizdevās. Palīdzēja "Auda" futbolisti, mājinieku uzbrukumā 80. minūtē pēc piespēles no laukuma kreisās puses gar vārtiem un cīņā ar Olabandžo Ogundži bumbu savos vārtos raidot Oleksandram Koplijenko - 1:0 mājinieku labā. "Riga" izlašu pauzē galvenā trenera amatā apstiprināja horvātu Sandro Perkoviču, kā arī pastiprināja sastāvu ar zviedru centra aizsargu Duglasu Bergkvistu, pašmāju labās malas aizsargu Jegoru Novikovu, nigēriešu aizsargu/pussargu Aleksandru Ogundži, kā arī portugāļu pussargu Duglasu Aurēliu. Distance from Tukums to Valmiera Distance between Tukums and Valmiera is 151 kilometers (94 miles) in Latvia. Also calculate the driving distance and how far is it the travel time. Vēl vienu 11 metru soda sitienu nopelnīja Silagadze, kuru neatļauti kavēja vārtsargs Vītauts Čerņausks, pašam to realizējot ar sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī - 3:0. Mača kompensācijas laika otrajā minūtē 4:0 pēc Daisukes Jokotas piespēles soda laukumā ceturtos vārtus mājinieku labā ar sitienu kreisajā stūrī guva Aliuns Ndojs - 4:0. Vidzemnieki virslīgā pirms trešdienas cīņas bija uzvarējuši 13 spēlēs pēc kārtas un turnīra tabulā ieņēma pirmo vietu, tuvāko sekotāju RFS apsteidzot par pieciem punktiem. Krollis ar 11 gūtiem vārtiem bija otrais labākais vārtu guvējs līgā, kamēr 12 vārtus šosezon bija guvis RFS spēlētājs Andrejs Iličs RFS pirms izlašu pārtraukuma galvaspilsētas derbijā ar 0:2 zaudēja "Riga" komandai un pārtrauca astoņu uzvaru sēriju, bet, mačiem atsākoties, izbraukumā pret "Liepāju" prata atspēlēties un noslēgt maču neizšķirti ar 2:2. Kluba rīcībā atgriezies pašmāju aizsargs Iļja Korotkovs, kurš sezonas pirmajā pusē bija īrē "Auda" vienībā. Rīdzinieki bija izcīnījuši panākumus sešās spēlēs pēc kārtas, kamēr "Auda", kura pirms izlašu pārtraukuma ar 2:1 uzvarēja "Daugavpili", pēc pauzes sagrāva Jūrmalas "Spartaku" ar 5:0. Pirmajā reizē, kad abas komandas tikās šosezon, pārāki ar 1:0 bija "Riga" futbolisti. Jau ziņots, ka pirmajās divās 18. Vilciens Liepāja - Rīga - Tukums - Valmiera, Nika Sliedes Vilciens Liepāja – Rīga – Tukums – Valmiera, Nika Sliedes maršruts. 8 jūlijs 2023. Niks Sliede – divus metrus garš Liepājas futbola audzēknis, kura futbola ... Tukums 2000 v Valmiera LIVE 1. 10. 2023 | Football Follow Tukums 2000 v Valmiera 1. 10. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. Valmiera — Tukums, attālums kilometros, jūdzes, route Attālums starp pilsētām Valmiera, Latvija un Tukums, Tukuma pilsēta, Latvija kilometros, jūdzes. Route virziens, laika starpība, precīzs laiks. Distance Tukums Valmiera, 173 km, 1 route Find distance from Tukums to Valmiera, fastest, shortest, economy route 173 km, distances by segments of the route Tukums Valmiera. "Liepāja", kas manāmi pastiprinājusi sastāvu izlašu pauzes laikā, pēdējā aizvadītajā mačā spēlēja neizšķirti pret RFS (2:2), bet pirms tam piedzīvoja zaudējumu pret "Valmieru" ar 3:1. Tukuma komanda pēc pārtraukuma laukumā atgriezās ar zaudējumu pret "Riga", piekāpjoties ar 0:1. Sezonas ievadā abu komandu duelī pārāki bija liepājnieki, izcīnot pārliecinošu panākumu ar 4:1. Dienas pēdējā spēlē "Riga" savā laukumā ar 1:0 (0:0) pieveica "Auda" komandu. Optibet Virslīga: VALMIERA FC - FK Tukums 2000/Telms Optibet Virslīga: VALMIERA FC - FK Tukums 2000/Telms Pērciet 04/06/2023 @Valmieras Olimpiskā Centra stadions, Valmiera biļetes vietnē PASSPORTIX EU.